Обласний мистецький захід "Кошик єднання"
07 травня 2024 року Красноїльська ТГ долучилася до обласного мистецького заходу "Кошик єднання", який відбувся у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини" представивши Великодній кошик громади наповнений писанками, які виготовили учні та вихованці під час проведеного мастер класу з писанкарства. Доповнили кошик ручні роботи учнів закладів освіти (вязані квіти, вишитий рушник), де кожен вклав частину себе підтримуючи українські народні традиції.15:13 07.05.2024