людям з порушенням зору

ОБҐРУНТУВАННЯ Йогурт питний для дитячого харчування(йогурт яготинське банан полуниця для дітей від 8 місяців 2,5% 200г) ( технічних та якісних характеристик закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ДК 021:2015

Дата: 25.04.2024 15:17
Кількість переглядів: 6

ОБҐРУНТУВАННЯ Йогурт питний для дитячого харчування(йогурт яготинське банан полуниця для дітей від 8 місяців 2,5% 200г)  (

технічних та якісних характеристик закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Відділ освіти Красноїльської селищної ради Чернівецького району Чернівецької області

1.2. місцезнаходження  замовника: смт. Красноїльськ, вул.. Штефана чел Маре,157

1.3. ідентифікаційний код замовника: 41216361

1.4.  категорія замовника: ) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  15550000-8 Молочні продукти різніза кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі товар)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  запит ціни та пропозиції, UA-2024-04-24-014512-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:    44763 грн.00коп.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі  визначена шляхом вивчення ринку за допомогою інтернет-ресурсу ( ціни  Міністерста фінансів( https://index.minfin.com.ua))

Розмір бюджетного призначення:  згідно з  довідкою 36 від 16.04.2024р.(додатково виділені кошти). Потреба визначена, на підставі клопотань директорів закладів освіти .

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

1

кг

208,2

Молоко коровʼяче нормалізоване, наповнювач фруктовий пастеризований «Банан-полуниця» (40% фруктоза кристалічна, вода питна, 15% пюре бананове, 10% пюре полуничне концентроване, пектин, натуральні ароматизатори «Полуниця», концентрований сік чорної моркви, натуральний ароматизатор «Банан», натуральний ароматизатор «Ваніль», сік лимонний концентрований) — 16,0%, вітаміни А, D, Е, бактеріальні заквашувальні культури (чисті культури молочнокислих мікроорганізмів, ацидофільні бактерії).

Кількість життєздатних клітин молочнокислих мікроорганізмів, КУО в 1 см3  продукту, не менше 1·107, кількість ацидофільних бактерій (Lactobacillus acidophilus), КУО в 1 см3  продукту, не менше 1·107.

Не містить сахарози. Без консервантів. Без барвників. Без ГМО.

Товар повинен бути упакований у скляну пляшку 200г .Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», вказаному ДСТУ 7710